fbpx

W grudniu 2023 r. nasza firma obchodziła 20-lecie działalności.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom i partnerom biznesowym za zaufanie i współpracę przez te wszystkie lata. 
Dziękujemy, że jesteście z nami!  
Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji biznesowych opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Dołącz do nas i bądź częścią naszej historii!

20 lecie

Gepardy Biznesu 2015 dla B2B-Europe.pl

Gepardy Biznesu 2015 dla B2B-Europe.pl

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować Państwu, że nasza firma została uhonorowana przez Instytut Nowoczesnego Biznesu, działający przy Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” prestiżową nagrodą Gepard Biznesu 2015. Ocenę naszego przedsiębiorstwa dokonała niezależna od nas Wywiadownia Handlowa InfoCredit.

Jest nam tym bardziej miło, że Gepard Biznesu dołącza do otrzymanych wcześniej nagród Gazeli e-Biznesu w roku 2014 i 2015.

Otrzymane wyróżnienia są dla nas tym cenniejsze, że nie wiążą i nie wiązały się z koniecznością ich kupna. Mogę nieśmiało postawić tezę, że jest to efekt systematycznej pracy całego naszego zespołu pracowników, naszych współpracowników oraz partnerów biznesowych. Dużym wsparciem i motywacją do wzmożonej pracy jest także obecność w zacnym gronie Wielkopolskiego Związku Pracodawców LEWIATAN.

Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Chciałbym Państwa zapewnić iż dołożymy wszelkich starań by w kolejnych latach realizować możliwie najwyższe standardy dostaw naszych produktów jak i ciągle podnosić poziom obsługi.

Kontakt

Zamów rozmowę

Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy w ciągu 24h.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00