fbpx

Oferta pracy

Ogłoszenie o pracę: Handlowiec Transakcyjny

Firma B2B-Europe.pl (Construktor), wiodący producent i dystrybutor rolek transportowych, listew rolkowych oraz komponentów maszyn, poszukuje energicznej i zorganizowanej osoby na stanowisko

Handlowca Transakcyjnego

Opis stanowiska:
Jako Handlowiec Transakcyjny będziesz odpowiedzialny za:
- Obsługę zamówień przychodzących,
- Kontakt z klientami w celu potwierdzenia szczegółów zamówień,
- Współpracę z działem produkcji w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień,
- Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta,
- Monitorowanie stanu magazynowego i składanie zamówień na brakujące komponenty.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- Przyjazną atmosferę pracy,
- Benefity pozapłacowe (pakiety lunchowe, Multisport)
- Szkolenia i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu,
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
- Znajomość obsługi komputera i programów biurowych,
- Zaangażowanie i chęć do nauki.

Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i chce się rozwijać w branży produkcyjnej, dołącz do naszego zespołu!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Kontakt

Zamów rozmowę

Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy w ciągu 24h.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00