fbpx

Komponenty maszyn

Komponenty maszyn – części składowe podajników, transporterów i innych urządzeń produkcyjnych.


W naszej ofercie części zamiennych znajdują się takie grupy części jak:
I. Stopki regulacyjne (wahliwe i sztywne) z trzpieniem z tworzywa, stali ocynkowanej i nierdzewnej.
II. Wkładki gwintowane do osadzania stopek w profilach.
III. Podpory i nogi (dwunogi, trójnogi, podpory głowic transportera, uchwyty boczne do podajników).
IV. Łożyska samonastawne w szczelnych obudowach (samocentrujące).

 

I. Stopki regulacyjne – wysokiej jakości stopki do osadzania maszyn i urządzeń przemysłowych. W ciągłej produkcji posiadamy stoki o średnicy podstawy – talerzyka stopki od D20mm przez D30, D40, D50, D60, D80, D102, D124mm i większe z możliwością kotwienia do posadzki oraz standardowe do ustawienia maszyny bez opcji kotwienia. W śród stopek można też znaleźć stopki służące wytłumianiu lub wyciszaniu. Talerzyki stopek są wypełnione mieszaną gumową pochłaniającą drgania maszyn. Posiadamy w stałym asortymencie stopki w wykonaniu ocynkowanym ale także stoki nierdzewne i kwasoodporne, które można stosować w zakładach spożywczych i farmaceutycznych. Godnymi uwagi są stopki z gładkim trzpieniem z regulacją gwintem umieszczonym pod uszczelnieniem zabezpieczającym przed osadzaniem się brudu. W naszej ofercie znajdują się stopki regulacyjne z trzpieniem z gwintem metrycznym a także z trzpienie z gwintem calowym. Więcej informacji na temat sopek regulacyjnych – nóg do maszyn uzyskają Państwo u naszych doradców technicznych. Na życzenie udostępniamy bibliotekę z plikami STP.

II. Wkładki gwintowane – części do maszyn których zadaniem jest ułatwić montaż stopek do nóg maszyny. W ofercie posiadamy stopki do profili kwadratowych, prostokątnych i do rur. W szerokim asortymencie znajdują się wkładki gwintowane do wkręcania stopek z gwintami M8, M10, M12, M14, M16, M20, M24 w naszej ofercie poza wkładkami do nóg z gwintami metrycznymi znajdą Państwo także wkładki z gwintem calowym. Więcej informacji znajdą Państwo w naszym katalogu a także u naszych doradców technicznych. Na życzenie udostępniamy pliki w formacie STP.

 

stopkiregulacyjne

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

III. Podpory i nogi do maszyn i urządzeń w tym dziale znajdują się różnego rodzaju elementy podajników transporterów, które w prosty sposób pomagają ustawić konstrukcję w wyznaczonym do tego miejscu. Służą do tego celu różne elementy jak np. nogi, dwunogi, trójnogi a także szeroka gama uchwytów do głowic przenośników a także bogata gama mocowań do band bocznych, szyn, prowadnic. Poza uchwytami posiadamy w ofercie zawiasy, pokrętła a także rolki podtrzymujące łańcuchy rolkowe oraz koła napędowe do łańcuchów rolkowych a także do łańcuchów płytkowych stalowych oraz łańcuchów płytkowych wykonanych z tworzywa.

 

komponentymaszyn

 

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

IV. Łożyska samonastawne w szczelnych obudowach to zespoły łożyskowe wyposażone w wysokiej jakości łożyska w taki sposób uszczelnione, by nic się nie dostało do łożyska oraz by nic nie mogło z niego wypłynąć na zewnątrz oprawy. Oferowane przez nasz oprawy łożyskowe – zespoły łożyskowe są do tego stopnia szczelne, że można je pianować a także myć myjkami wysokociśnieniowymi. W naszej ofercie znajdują się oprawy łożyskowe owalne, kwadratowe oraz tzw. krańcowe oprawy łożyskowe samonastawne – samoosiujące. W naszym asortymencie znajdują się szczelne oprawy łożyskowe takich serii jak: UCF/C, MUCF/C, UCF/CX, MUCF/CX, UCF, MUCF, UCF/CS, MUCF/CS, UCFL/CA, UCFL/CXA, UFC/CA, UCF/CXA, UCFL/C, UCFL/CX, UCFL, UCFL/CS, MUCFL/C, MUCFL/CX, MUCFL, UCFB/C, UCFB/CX, UCFB. UCP/C, UCP/CX, UCP. W katalogu z łożyskami samocentrującymi – samonastawnymi można znaleźć łożyska z oprawami zamkniętymi oraz szczelne oprawy łożyskowe z otworem na wałek napędowy z uszczelnieniem wałka.


Wszystkie modele oraz rodzaje uszczelnień znajdują się w naszym katalogu, na życzenie wysyłamy pliki STP pomoce przy konstruowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych.

 

lozyskasamonastawne

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Zamów rozmowę

Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy w ciągu 24h.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00