fbpx

Rolki stożkowe / skośne

skosne

Rolki stożkowe Rollex charakteryzują się podobnie jak pozostałe rolki najwyższą jakością wykonania i są przeznaczone do stosowania na zakrętach transporterów rolkowych.

 

Rolki stożkowe - sposób wykonania.

Dostarczane przez nas rolki stożkowe mogą być wykonane w wersji grawitacyjnej lub napędowej z kołem zębatym z pojedynczym lub podwójnym kołem zębatym wykonanym z tworzywa sztucznego lub stali. Rolki skośne doskonale wypełniają powierzchnię nośną w podajnikach rolkowych. Dzięki użyciu rolek skośnych – stożkowych można precyzyjnie kontrolować przemieszczanie się  ładunków na łukach o dowolnym kącie ustawienia transporterów.

Rolki stożkowe - charakterystyka pracy.

Wszystkie rolki stożkowe podobnie jak pozostałe produkty z grupy rolek transportowych produkowane są „pod wymiar” zamawiającego. Szczególną uwagę przykładamy do wymiarów samej rolki jak i warunków pracy. Jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć rolkę stożkową z dowolną powłoką, z której wykonana jest powłoka nośna. Mamy do zaoferowania powłoki wykonane z modułowych standardowych nakładek z tworzywa sztucznego, przez mieszanki gumowe po poliuretanowe o różnej twardości w zależności od miejsca przeznaczenia rolek skośnych. Rolki skośne Rollex są produktem najwyższej jakości wśród rolek tego typu, cechują się bezobsługową długotrwałą pracą.

 

Posiadamy w ofercie również:

Rolki grawitacyjnej
Rolki stożkowe
Rolki hamujące
Elektrorolki / elektrobębny

button katalogrolekbutton zapytanieofertowe

Kontakt

Zamów rozmowę

Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy w ciągu 24h.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00