fbpx

O nas

Construktor - cokolwiek konstruujesz

Na rynku istniejemy po to by profesjonalnie nieść pomoc w konstruowaniu, remontowaniu i dostarczaniu komponentów do maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego. Od lat dostarczamy produkty naszych wieloletnich partnerów takich jak:

  • Rollex - lider w produkcji rolek transportowych. Jako wyłączny przedstawiciel marki Rollex, oferujemy najwyższej jakości produkty oraz kompleksową obsługę klientów.
  • Tecom - doskonałe podzespoły i komponenty do maszyn i urządzeń (stopki, łożyska w obudowach z tworzyw konstrukcyjnych, uchwyty maszyn) lider w innowacjach w dziedzinie materiałów poprawiających pracę i użytkowanie oferowanych części
  • Regina - sprawdzona i uznana marka w produkcji taśm modułowych i łańcuchów płytkowych. Trudno o lepsze części do transportu butelek puszek, kartonów czy innych artykułów.

W naszej ofercie znajdują się m.in. listwy rolkowe, rolki transportowe, tworzywa sztuczne, amortyzatory, łańcuchy (rolkowe i płytkowe) i inne komponenty, które można wykorzystać projektując systemy transportu wewnętrznego.
Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w doborze niezbędnych części do szybkiego i profesjonalnego remontu. Jako wieloletni producent mamy doświadczenie w dostawie części do systemów utrzymania ruchu.


Construktor - cokolwiek zapragniesz

W dziale konstrukcyjnym pracujemy na programach inżynierskich Solid Edge oraz Catia, pragniemy zaproponować pomoc w konstruowaniu i projektowaniu maszyn i urządzeń transportu wewnętrznego. Dzięki naszemu doświadczeniu i posiadanemu oprogramowaniu oferujemy:

Pełną i szczegółową dokumentację techniczną ( wykaz części i opis czynności montażowych)
Szkice w 2D i w 3D (pełna wizualizacja przestrzenna)
Analizę wytrzymałościowa zapewniającą optymalne wykorzystanie podzespołów
Konstruowanie i niesienie pomocy naszym klientom to pasja naszych inżynierów.


Construktor - cokolwiek potrzebujesz

Wychodząc naprzeciw potrzebą naszych klientów, którzy oczekują kompleksowej pomocy w zakresie projektowania urządzeń, budowania i uruchomienia w miejscu docelowym służymy pomocą w zakresie kojarzenia z przedsiębiorstwami zajmującymi się pełną i kompleksową obsługą techniczną na każdym etapie (konstruowanie, wykonanie, uruchomienie). Polecamy przedsiębiorstwa produkcyjne które, są godne zaufania, sprawdzone i pracują na podzespołach najwyższej jakości takich marek jak Rollex, Tecom, Regina.
Zapraszamy do grona naszych partnerów.


Construktor - cokolwiek zmagazynowałeś

Niesiemy pomoc w zakresie sprzedaży komisowej części i podzespołów.
Jeśli posiadasz części czy urządzenia, które są sprawne, ale ich nie wykorzystujesz w swojej działalności postaramy się pomóc Ci je odsprzedać. A jeśli poszukujesz części używanych postaramy się takie dla Ciebie je znaleźć.

Kontakt

Zamów rozmowę

Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy w ciągu 24h.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00