fbpx

Rolki transportowe

rolki-transportowe

Oferujemy rolki transportowe w różnego rodzaju wariantach (wykonana z tworzywa sztucznego, aluminium, stali węglowej, stali węglowej ocynkowanej, stali kwasoodpornej).

 

 

Wykonujemy regenerację powłok na rolkach.Rolki Rollex charakteryzują się doskonałą jakością wykonania co przekłada się na żywotność co obniża koszty eksploatacji maszyn. Wysokiej jakości łożyska używane przy produkcji rolek wpływają na opory toczenia co przekłada się na oszczędności energii elektrycznej zużytej do napędu maszyn. Wszystkie rolki indywidualnie dobieramy i dopasowujemy do miejsca i charakteru pracy, tak by cieszyły długotrwałą funkcjonalnością. Nasze rolki są doceniane przez wielu klientów z różnych gałęziach przemysłu od spożywczego przez drzewny, transportowy, magazynowy, automotive po przemysł wydobywczy.Nasze rolki pracują w najtrudniejszych warunkach przez wiele lat dumnie promując markę Rollex. 

 

Rolki transportowe Rollex to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i niezawodność działania niezależnie od miejsca ich pracy. Rolki transportowe Rollex są niedoścignionym liderem wśród części tego typu. Rolki grawitacyjne Rollex są wyposażone w łożyska pochodzące od sprawdzonych i godnych zaufania dostawców, którzy przechodzą częste audyty kontrolne. Duży nacisk jest kładziony na dobór odpowiednich materiałów użytych do wykonania osi lub płaszczy rolek transportowych.

 

button katalogrolekbutton zapytanieofertowe

Sprawdź naszą ofertę na rolki transportowe

Rolki grawitacyjnej
Rolki stożkowe
Rolki hamujące
Elektrorolki / elektrobębny

Transporter rolkowy niebieskie rolkiStopki regulacyjneStopki regulacyjneStopki regulacyjneStopki regulacyjneKomponenty maszynKomponenty maszynKomponenty maszynKomponenty maszynKomponenty maszynKomponenty maszynKomponenty maszynKomponenty maszynRolki transportowe

 

Kontakt

Zamów rozmowę

Dziękujemy za kontakt. Oddzwonimy w ciągu 24h.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00